svatba.kopec.cz       svadba.kopec.cz       wedding.kopec.cz

Radim Kopec
svatební fotograf

 

úvod

galerie

informace

další

kontakt

BLOG

Další  

Společné focení 

Společné fotografie novomanželů jsou asi jedinou z částí focení, kdy si svůj čas musíte vyhradit pro fotografa a svatebčané se budou muset zabavit sami. Většinou se společné focení provádí mezi obřadem a příjezdem na hostinu a nebo je provedeno až po obědě. Věřte, že i při tomto focení se užije spousta zábavy a čas uteče velmi rychle. Při zapůjčování svatebních šatů je dobré pamatovat na doplňky a je možno zapůjčit například paraple, objednat bublifuk a podobně. Pokud budete chtít například "piknik v trávě", je dobré vzít si nějakou deku.

Fotografie

Fotografie jsou v základu dodávány na DVD. Samozřejmě je ale možno nechat vybrané fotografie udělat přímo v papírové podobě, nechat vyrobit fotoknihu nebo třeba obraz. Fotografie jsou ve formátu A3, takže máte opravdu velký výběr možností, co s nimi. Pokud máte svatebčany z různých koutů republiky a nebo dokonce ze světa, pak  je možno vytvořit internetové fotoalbum. 

Váš den

Svatba je váš velký den. Krom společného focení, kdy budu vyžadovat vaši pozornost se v ostatních případech snažím nerozptylovat vaši pozornost a nechávám svatební den plynout a pouze zaznamenávám zajímavé okamžiky. Pokud budete chtít cokoliv zaznamenat, jsem vždy po ruce a připraven splnit vaše přání.

Video

Krom focení nabízím možnost pořízení videozáznamu ze svatby a to buď společně s focením a nebo natáčení samotné. Opět platí, že vše záleží na vašich požadavcích a představách. Fotografie i videozáznam jsou prováděny moderní profesionální technikou, která umožňuje zhotovovat kvalitní produkty.

© radim.kopec.cz | all rights reserved